Klasyfikacja Generalna

Miejsce Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb 3 x Big Fish
1 2 A Paweł Opiela, Waldemar Micek Bartosz Krogulec 8 48,700
2 12 A Bronisław Drzewiecki, Waldemar Drzewiecki 3 43,925
3 25 B Artur Przejczowski, Paweł Siewiorek 7 41,425
4 51 D Dawid Cierocki, Marcin Jaroń 5 39,850
5 30 C Bartosz Babik, Krzysztof Żołdowicz 5 36,800
6 21 B Adam Krugiołka, Paweł Borysiak Paweł Krzemianowski 3 36,350
7 10 A Piotr Dobija, Paweł Dobija 4 34,275
8 49 D Krzysztof Przybylak, Grzegorz Janicki Mariusz Bednarek 4 30,175
9 29 C Adrian Morek, Krzysztof Przywara Barbara Szweda 3 29,200
10 31 C Łukasz Walotek, Andrzej Grygorowicz Witold Smolarczyk 4 29,025
11 32 C Andrzej Jodłowski, Andrzej Chyżyńsk Ryszard Buzała 6 24,175
12 20 B Adam Białdyga, Grzegorz Gałuszka 2 21,275
13 46 D Grzegorz Kamiński, Paweł Fydrych Szymon Kamiński 2 17,600
14 47 D Mirosław Rakuś, Eryk Stankiewicz Adam Stankiewicz 2 15,850
15 5 A Oskar Marciniak, Mikołaj Ratajczak 1 14,450
16 14 B Bartosz Grudziński, Marcin Fornalczyk 1 13,550
17 50 D Dariusz Ratajczak, Rafał Dąbrowski 2 11,545
18 9 A Dariusz Włodarczyk, Mariusz Stasik Marcin Janic 1 10,750
19 35 C Filip Sadowski, Paweł Kubicki 1 9,900
20 18 B Lucjan Cichy, Kamil Śliwa Mateusz Karwat 1 8,350
21 19 B Norbert Gabryelczyk, Janusz Momot 1 7,575
22 33 C Rafał Żołna, Piotr Bełkowski Mariusz Stępień 1 7,325
23 26 B Grzegorz Zemke, Paweł Szak 1 6,975
24 38 C Przemysław Ozga, Bartosz Piotrowski Mariusz Sudomirski 1 5,550
25 41 D Leszek Ataman, Tomasz Rakowski Bogdan Biskupek 1 5,500

Klasyfikacja Sektorowa

Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb 3 x Big Fish
10 A Piotr Dobija, Paweł Dobija 4 34,275
5 A Oskar Marciniak, Mikołaj Ratajczak 1 14,450
9 A Dariusz Włodarczyk, Mariusz Stasik Marcin Janic 1 10,750
21 B Adam Krugiołka, Paweł Borysiak Paweł Krzemianowski 3 36,350
20 B Adam Białdyga, Grzegorz Gałuszka 2 21,275
14 B Bartosz Grudziński, Marcin Fornalczyk 1 13,550
18 B Lucjan Cichy, Kamil Śliwa Mateusz Karwat 1 8,350
19 B Norbert Gabryelczyk, Janusz Momot 1 7,575
26 B Grzegorz Zemke, Paweł Szak 1 6,975
30 C Bartosz Babik, Krzysztof Żołdowicz 5 36,800
29 C Adrian Morek, Krzysztof Przywara Barbara Szweda 3 29,200
31 C Łukasz Walotek, Andrzej Grygorowicz Witold Smolarczyk 4 29,025
32 C Andrzej Jodłowski, Andrzej Chyżyńsk Ryszard Buzała 6 24,175
35 C Filip Sadowski, Paweł Kubicki 1 9,900
33 C Rafał Żołna, Piotr Bełkowski Mariusz Stępień 1 7,325
38 C Przemysław Ozga, Bartosz Piotrowski Mariusz Sudomirski 1 5,550
51 D Dawid Cierocki, Marcin Jaroń 5 39,850
49 D Krzysztof Przybylak, Grzegorz Janicki Mariusz Bednarek 4 30,175
46 D Grzegorz Kamiński, Paweł Fydrych Szymon Kamiński 2 17,600
47 D Mirosław Rakuś, Eryk Stankiewicz Adam Stankiewicz 2 15,850
50 D Dariusz Ratajczak, Rafał Dąbrowski 2 11,545
41 D Leszek Ataman, Tomasz Rakowski Bogdan Biskupek 1 5,500

Podsumowanie wyników

Łączna waga ryb: 719,295 Ilość złowionych ryb: 70 Średnia waga ryby: 10,276

Big Fish

Big Fish - 19,725 kg

Paweł Opiela, Waldemar Micek

Patronat medialny

Sponsor sektora A

Sponsor sektora B

Sponsor sektora C

Sponsor sektora D

Sponsor Big Fish